Kaks Kokka

Kaks Kokka on restorani Ö väikevend, mis toimetab kahe saarlasest peakoka Ranno Pauksoni ja Martin Meikase käe all ning millel tasub silma peal hoida. Kaks Kokka on koht, mis on pidevas muutumises ja ei ole kunagi täpselt sama. Kahe Koka iseloomu ei määratle ei kindel riigipiir ega ilmakaar – kõige aluseks jääb hea, värske ja valdavalt eestimaine toidumaterjal. Kahes Kokas liigutame piire ja kompame kõrgusi.

Kaks Kokka
3

Mere puiestee 6e

}

Tööaeg:

E-N 12:00 – 23:00
R-L 12:00 – 00:00
P 12:00 – 00:00

+372 661 6151

info@kakskokka.ee

Menu

Mere puiestee 6e

Facebook feed

"Each course was a work of art, with really clever flavor combinations using the best fresh, seasonal local ingredients. It's hard to pick out one course that was better than the rest, but the rhubarb dessert probably deserves a special mention."

Always happy to hear your feedback 🙏🏻

If you find 3 minutes, then please share your experience here in Tripadvisor at goo.gl/EvzPeD

Even a few words would mean a world to us.
... See MoreSee Less

2 days ago  ·  

Esmaspäev, ehk nädala kõige ebapopulaarsem päev tuleb kuidagi särtsakalt käima tõmmata, seega lõunaks rullime Teile mehhiko päraseid rebitud sealiha burritosid, tomati-sibula salsa, värske salati ja köömne jogurtiga. Mmmmine mmmetsa, kui äge, arriba!

Teisipäeval võtame pisut kergemate nootidega. Grillime Teile kana, juurde köögiviljase cous-cousi, kurgi raita ja porgandisalati. D - licious!

Nädala keskpunktis, kolmapäeval, oleme nostalgilisel lainel ja praeme koduseid kotlette, kartulipudru, piprakastme ja kurgi-tomati salatiga. Täiega nagu kodus ju!

Neljapäev on kalapäev, seepärast valmistame meie hoopiski eriti krõbeda sealihašnitsli koos röstitud köögiviljade, mahlase coleslaw ja sinepikastmega. Echt geil mann!

Reedeks on kõigil kindlasti juhtmed suitsemas ja meil ka, seega läheb pliidile pann, sinna peale peoga vöid (jep me teeme ise!) ja oplaa - praetud räimed, grillitud fenneli, kodujuustu salati ja Berni kastmega. Boom - week done!

Hind 7€

PS! Kahe Koka päevakad pole tegelikult mingid päevakad vaid jumala-head-toidud. Kogused limiteeritud, kiiremad pääsevad löögile.
... See MoreSee Less

4 days ago  ·  

Täna ja homme, 15. ja 16. Septembril on Kaks Kokka broneeritud privaatseks ürituseks. Pühapäeval, 17. Septembril avame restorani kell 16:00 seoses heategevusliku Chef's Cup jalgpallivõistlusega.

Today and tomorrow, 15th and 16th of september, Kaks Kokka is closed for privat event. On sunday 17th we open at 16:00 due to Chef's Cup charity football competition.
... See MoreSee Less

6 days ago  ·  

Sel pühapäeval on toimumas üks tänuväärt ja üllas ettevõtmine ⚽🏆

Omaltpoolt oleme ise igal aastal võistlusest osa võtnud ja ka seda igal võimalikul moel toetanud. Kutsume ka sind pühapäeval kaasa elama otse platsi äärde.

Sissepääs tasuta ja toetajate vahel loositakse vingeid auhindu 😉

Kaks Kokka tiim
... See MoreSee Less

1 week ago  ·  

Alates eelmisest nädalast on ka lõunapakkumised tagasi ja täna pakume sulle suitsuseid searibisid, sooja pannisalati, marineeritud kurgi ja bbq kastmega.

Neljapäeval: Vürtsikad nuudlid köögiviljade ja teriyakise kanaga

Reedel: Vürtsikas tursakarri ürdise riisiga
... See MoreSee Less

1 week ago  ·  

SOOVIME TEILE HEAD ISU!
By Acb.ee | web@acb.ee
Share This